Instytut Socjologii

dr hab. Kaja Gadowska, prof. UJ - Dyrektor Instytutu Socjologii 

dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ - Zastępczyni Dyrektora Instytutu Socjologii

 

Członkowie Zakładu Socjologii Stosowanej i Pracy Socjalnej

prof. zw. dr hab. Krzysztof Frysztacki krzysztof.frysztacki@uj.edu.pl

dr hab. Lucjan Miś, prof. UJ - Kierownik Zakładu lucjan.mis@uj.edu.pl

dr hab. Hubert Kaszyński, prof. UJ hubert.kaszynski@uj.edu.pl

dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ marcjanna.nozka@uj.edu.pl

dr hab. Katarzyna Ornacka, prof. UJ - Kierownik studiów pracy socjalnej katarzyna.ornacka@uj.edu.pl

dr hab. Marta Smagacz-Poziemska, prof. UJ marta.smagacz-poziemska@uj.edu.pl

dr Borys Cymbrowski borys.cymbrowski@uj.edu.pl

mgr Agnieszka Radzik - Koordynator ds. praktyk i wizyt studyjnych agnieszka.radzik@uj.edu.pl

 

Nasi doktoranci/Nasze doktorantki

mgr Olga Maciejewska o.maciejewska@uj.edu.pl

mgr Marta Kamińska marta.sznurowska@gmail.com